Las Vegas? Nie, to coś więcej niż się spodziewasz!

25.11.2008 21:26
Like

Interia - Las VegasInteria.pl to jeden z większych portali z tradycyjnymi usługami takimi jak czaty, fora czy poczta. W zeszłym roku Interia dała się zapamiętać jako ten portal, który miał się stać Las Vegas wśród portali! Zmiana strategii (była jakaś zmiana w zarządzie?) cieszy, bo nowa kampania nie idzie już w stronę migoczącego Vegas i nie sprawia wrażenia że Interia chce być internetowym odpowiednikiem mieszanki gazety na “F” i “SE”.

Interia.pl – więcej niż się spodziewasz!

Pod takim hasłem wystartowała nowa kampania reklamowa. Jeden ze spotów poniżej:

Update – dodatkowe wideo!

O samej kampanii więcej przeczytacie u Kozy lub u Ireny na zjadamy reklamy, a nawet u Pawła Opydo.

interia.pl - więcej niż się spodziewasz!

Mnie najbardziej cieszy, że Interia usłyszała jakiś głos, mówiący “Interio, nie idź tą drogą!” i wzięła sobie słowa mędrca do serca ;)

- Chcemy być kojarzeni z rzetelnością, wiarygodnością i wysokim poziomem merytorycznym różnorodnych treści zamieszczanych na portalu, jednocześnie podając je w przystępny i nieprzegadany sposób. Chcemy być źródłem wartościowych i wyjątkowych informacji dotyczących w równym stopniu polityki czy biznesu, jak i rozrywki czy czasu wolnego. Staramy się, aby tematy były na tyle unikatowe, by skusiły i przyciągnęły użytkownika korzystającego na co dzień z innych portali – mówi Artur Potocki, Członek Zarządu odpowiedzialny za marketing w INTERIA.PL. | via: dla_prasy @ Interia

Mnie cieszy taki kierunek wizji rozwoju portalu, mam nadzieję, że stałych użytkowników również!

Like
« »

Dodaj do:

develway.pl

Komentarze

Dodaj swój komentarz
  • Szarex powiedział: 26.11.2008 o godz. 11:08

    “Mniej najbardziej cieszy, że Interia usłyszała jakiś głos, ”

    Literówka.

  • igirl powiedział: 27.11.2008 o godz. 09:09

    a ja nie wiem czy sie cieszyc – bo wydaje mi sie ze nowa strategie nalezy czytac: chcemy byc onetem i wp, chcemy byc kolejnym portalem. a, o ironio, sila interii byly te wszystkie tresci ala vegas i niezly dzial moto. o2 nie probuje udawac ze jest wiarygodne i mnozy serwisy typu pudelek czy hotmoney (?) zeby odroznic sie. I w tym bym raczej widziala przyszlosc interii.

Pingi i Trackbacki

Dodaj komentarz

Możesz wykorzystać następujące tagi: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Preview:

Switch to our mobile site