• Lata doświadczeń w biznesie
  • kontakt@webfan.pl

5 najbardziej popularnych usług Dotpay

5 najbardziej popularnych usług Dotpay

Dotpay to Polski operator szybkich płatności online, który współpracuje z ponad 30 000 sklepów internetowych i gwarantuje niemal 200 kanałów płatności. Z obserwacji rozwoju tej marki wnioskujemy, że charakteryzuje się ona innowacyjnymi rozwiązaniami, które istotnie wpływają na rodzimą i nie tylko - branżę e-commerce. Poniżej przedstawiamy Wam pięć najpopularniejszych usług Dotpay, którymi marka zdobyła serca swoich kontrahentów.

SMS Premium Rate

Oferta podobna jak inne, lecz na dużo lepszych warunkach współpracy. Dotpay poprzez SMS Premium Rate oferuje nie tylko błyskawiczne płatności sms, ale również generowanie raportów i zestawień finansowych. Usługa cieszy się popularnością wśród serwisów, do których dostęp możliwy jest tylko poprzez wysłanie sms'a.

Płatności internetowe - ogólnie

Jako, że Dotpay współpracuje z tak ogromną ilością sklepów, musi czymś gwarantować sukces. Dzięki płatnościom online w formie błyskawicznej e-sklepy są w stanie generować zysk każdego dnia, każdej godziny oraz minuty. Nawet w czasie weekendów przelewy błyskawiczne z Dotpay na rachunek odbiorcy trwają mniej, niż kilka minut. To usługa, którą firma zdobyła Polski rynek.

Płatności internetowe - kartą

Jeszcze nie tak popularna, ale bardzo rokująca usługa. Polacy coraz bardziej przekonują się do kart płatniczych, a Dotpay akceptuje karty: Visa, MasterCard, Diners Club oraz oczywiście wszystkie klasy e-biznes.

Płatności odroczone

Zdecydowanie jednak z najlepszych usług operatora. Pozwala na zakupy bez konieczności natychmiastowego regulowania rachunku. Możemy więc kupić aplikację mobilna, a Dotpay ureguluje za nas rachunek. My będziemy mieć 14 dni na zwrot tych pieniędzy, zaś z programu zaczniemy korzystać na kilka chwil po nabyciu. Z obserwacji Internautów wynika, że w roku bieżącym płatności odroczone są najchętniej wybierane spośród wszystkich usług Dotpay.

Oferta stacjonarna - terminale POS do akceptacji kart płatniczych

Znów powracamy do kart, lecz tym razem w formie stacjonarnej. Operator oferuje kilka klas terminali, które akceptują karty płatnicze. Dla zmaksymalizowania efektywności Dotpay wspierają: BLIK, PayPall i MasterPass.

Usługi polskiego operatora cieszą się sporą popularnością i nie będzie ona maleć, bowiem Dotpay stale bada rynek, preferencje i oczekiwania konsumentów czym przygotowuje sobie grunt pod kolejne, bardziej innowacyjne usługi. Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na debiut kolejnych rozwiązań wspierających płatności internetowe i stacjonarne!

 

Udostępnij:

Zobacz